На платформі Blogger.
FF-22 (8)

FF-22 (8)

Гачок Fanatik Feeder FF-22 відмінно підходить не тільки для фідерної ловлі. Завдяки чудовому зачіпанню (мабуть, це найбільша «самопідсікаюча» форма з усіх існуючих на сьогоднішній день), він широко використовується у всіх видах і способах лову, де миттєва підсікання ускладнене через велику дальності закидання або складних умов (вітру, хвилі, поганої освітленості).
Глибоке проникнення дозволяє використовувати при необхідності не тільки тваринні, а й рослинні насадки. Завдяки середній товщині дроту навіть м'які рослинні суміші, які не кажучи про зерна і пластівцях, тримаються на цьому гачку чудово. Модель універсальна в сенсі видового різноманіття риб, які ви вирішили половити: лящ, плотва, короп, карась, інші мирні риби будь-якого розміру, сніговими губами або м'ясистої пащею ... всіх цей гачок зачіпає однаково та надійно, і не відпускає до самого підсаки.

Міцність і довговічність цих гачків корейського виробництва абсолютно бездоганні – високовуглеводної сталі VHI-Carbon є на сьогоднішній день кращим матеріалом, при правільному закалюванні вона гарантує гачка і жорсткість, і пружність, і гостроту.


12.00 грн
Додати в корзину


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

.

.

UA | Rus | EN